بلبرینگ ETC

بلبرینگ ETC

شرکت ETC یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید انواع یاتاقان ها و بلبرینگ ETC مورد نیاز در بازار جهانی است و بیش از 14 سال سابقه فعالیت در این خصوص را دارد. گروه ETC را می توان یکی از قدرت های تولید کننده بلبرینگ در نظر گرفت. شرکت سورین صنعت یا همان بازرگانی عدالتی نماینده رسمی انواع بلبرینگ ETC در ایران است و به خوبی توانسته است تمامی نیاز های بازار را در این زمینه پوشش دهد.

بلبرینگ ETC

معرفی برند ETC

برند ای تی سی (ETC) جزو معدود برند هایی است که محصولات خود را با بهترین متریال موجود در بازار تولید میکند. بعنوان مثال فولاد استفاده شده در محصولات برند ای تی سی (ETC) از کشور استرالیا به کشور چین (کارخانجات برند ای تی سی در چین مستقر هستند) وارد میشوند تا محصولات این برند در بالاترین کیفیت ساخته شوند. فولاد ذکر شده نیز دارای استانداردهایی از قبیل استاندار GCR15 می باشد که نشان دهنده این است که آلیاژ استفاده شده در آن از مواد استاندار برای تولید این آلیاژ است. استاندارد GCR15 معادل استانداردهای DIN 100Cr6 و AISI52100 می باشد.

گریس استفاده شده در محصولات این برند که عمده ی آنها بلبرینگ ها و رولبرینگ ها هستند، از نوع لیتیوم کامپلکس بوده که در کارخانجات کیودوشی (Lithium complex Kyodo Yushi) تولید می شوند.

بلبرینگ ETCچرا از محصولات ETC استفاده کنیم؟

  • تولید محصولات با قیمت های رقابتی، با کیفیت، دقت بالا و هماهنگ با کلاس های مختلف تلرانسی براساس اندازه های بین المللی توسط این گروه کارخانجات
  • ارائه بهترین تکنولوژی با بالاترین کیفیت که در این محصولات بکار گرفته شده
  • طول عمر بالای محصولات
  • کاهش ضریب اصطکاک، لرزش و صدای بیرینگ در طول عملیات
  • تنوع فراوان و موجودیت آن در سراسر بازار داخلی ایران با توجه به حذف واسطه گری
  • جایگزینی مناسب برای برندهای مطرح بین المللی بدین قیمت و کیفیت

توجه
در عکس های درج شده در پایین، گزارش آزمایش بروی بلبرینگ های 62052RS از برند ETC و NACHI را مشاهده می کنید.

2 عدد بلبرینگ 6205 در الکتروموتور 1400 دور 1.5 اسب، با نرم 90 (الکتروموتورهای معمولی تک فاز) که یکی سر شفت قبل از کاسه نمد سوار می شود و دیگری در انتهای شفت جهت ارتباط با موتور.

 

گزارش بلبرینگ ETC

بلبرینگ ETC

گزارش بلبرینگ NACHI

بلبرینگ ETCخودتان مقایسه کنید!

پس از انجام آزمایش بیرینگ ETC با نویز کمتر و کارکرد بیشتر (طول عمر بیشتر) نشان داد که در سری بیرینگ های شیارعمیق (سری 6000) حتی از بیرینگ های ژاپنی بهتر عمل میکند.

تولید بلبرینگ ETC

در زمان تولید بلبرینگ ETC مانند کارخانجات پیشرفته ، ابتدا محصولات در کوره هایی با حرارت های بسیار بالا با درجه حرارتی حدود 1750 درجه فارنهایت (معادل 955 درجه سانتی گراد) گرم شده و به آستنیت تبدیل می شوند و سپس توسط دستگاه های پیشرفته به سرعت سرد شده و به مارتنزیت تبدیل می شوند (فولاد پس از تبدیل به مارتنزیت بسیار سخت می شود) تا مقاومت و تحمل آنها را در فشارهای بسیار زیاد بالا ببرد.

محل کارخانه بلبرینگ ETC

کارخانجات این برند در کشور چین مستقر هستند که این امر بخاطر وجود نیروی کار و هزینه های تولید پایین توسط این برند صورت گرفته است اما دستگاه های CNC که محصولات برند ای تی سی (ETC) را تولید می کنند همگی با تکنولوژی اروپا (سوئد) هستند و متخصصانی که در این کارخانجات حضور دارند بطور لحظه ای کیفیت را در خطوط تولید محصولات این برند بررسی می کنند.

یکی از مواردی که در زمان تولید بلبرینگ و رولبرینگ بروی کیفیت آنها تاثیر گذار است مبحث دقت است، بطوریکه هر چقدر دقت دستگاه های تولید کننده مانند دستگاه CNC از دقت بالایی برخوردار باشد، کیفیت محصولات تولیدی بصورت قابل توجهی بالا خواهد بود. کارخانجات برند ای تی سی (ETC) به سبب استفاده از دستگاه هایی با تکنولوژی اروپا توانسته محصولاتی با کیفیت مشابه به محصولات ژاپنی تولید کند.

 

مشاهده سایت ETC


دانلود اپلیکیشن اندروید